Строительство коттеджа

Размещено: 29.03.19; обновлено: 05.07.19

Для строительства коттеджей площадью от 2,5 тыс. м2 нужны монолитчики, бетонщики, плотники. В основном сложный монолит: арки, пояса, лестницы (в том числе и винтовые.Возможно проживание на объекте. Все необходимое предостовляется бесплатно

Адреса объектов и контактные данные заказчиков (и/или генподрядчиков) доступны только зарегистрированным пользователям, получившим доступ.

Комментарии

ТОВ Грандполистрой -Провідна фірма з ремонтних робіт.При підтримці та участі патентних розробок від ДП ДВ ІХВС НАН УКРАЇНИ у м. Києві.Високоякісні полімерні матеріали згідно європейських стандартів Sinterion.Профіль фірми:-ремонт та реконструкція будівель житлового та нежитлового призначення;-професійні послуги з монтажу полового покриття;технічна підтримка,даємо гарантію.-робота з полімерами,роботи з ін'єктування;-монтаж та демонтаж;-відновлення корпусу великогабаратних автовантажівок та послуги з нанесенням антикорозійного покриття;Є команда спеціально навчених профессіоналів,також надаємо послуги дизайнерів.-Є співробітники які займаються демонтажем.-сайт:grandpolistroy.com.ua#grandpolistroyЗа цим хештегом зможете переглянути деякі наші роботиСеред наших клієнтів дуже багато держзамовників таких як Міністерство освіти,ЦНАПи, ТОВ Індар-потужне підприємство з виготовлення інсулінів та інші.Портфоліо можемо вислати.Працюємо по всій Україні та за кордоном.
Пишіть на Viber,Telegramm.
Контакти:0938269521
E-mail:kobidima091@gmail.com
Дмитро

Контактная информация:0667098174