Оздоблення готелю

Размещено: 02.05.19; обновлено: 22.08.19

Потрібні майсти з внутрішнього оздоблення. Потрібно вирівняти підлогу, покласти плитку, оштукатурити стіни машинним способом, покласти ламінат та лінолеум. Стіни - фарбування, стеля - монтаж гіпсокартону та стелі типу "Армстронг" у коридорах

Адреса объектов и контактные данные заказчиков (и/или генподрядчиков) доступны только зарегистрированным пользователям, получившим доступ.

Комментарии

ТОВ Грандполистрой -Провідна фірма з ремонтних робіт.При підтримці та участі патентних розробок від ДП ДВ ІХВС НАН УКРАЇНИ у м. Києві.Високоякісні полімерні матеріали згідно європейських стандартів Sinterion.Профіль фірми:-ремонт та реконструкція будівель житлового та нежитлового призначення;-професійні послуги з монтажу полового покриття;технічна підтримка,даємо гарантію.-робота з полімерами,роботи з ін'єктування;-монтаж та демонтаж;-відновлення корпусу великогабаратних автовантажівок та послуги з нанесенням антикорозійного покриття;Є команда спеціально навчених профессіоналів,також надаємо послуги дизайнерів.-Є співробітники які займаються демонтажем.-сайт:grandpolistroy.com.ua#grandpolistroyЗа цим хештегом зможете переглянути деякі наші роботиСеред наших клієнтів дуже багато держзамовників таких як Міністерство освіти,ЦНАПи, ТОВ Індар-потужне підприємство з виготовлення інсулінів та інші.Портфоліо можемо вислати.Працюємо по всій Україні та за кордоном.Пишіть на Viber,Telegramm.
Контакти:0938269521E-mail:kobidima091@gmail.com
Дмитро

Контактна інформація:0667098174